NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Jesteśmy firmą, której priorytetem jest wysoka jakość wykonania. Wprowadzamy nowe technologie, by odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Posiadamy nowoczesny, rozbudowany park maszynowy, który pozwala nam wykonywać wiele działań w zakresie obróbki różnego rodzaju materiałów.

LASER XTC-FS1530 Fiber

W naszym parku maszynowym posiadamy laser XTC-FS1530 Fiber do cięcia arkuszy blach. Wyposażony jest on w głowicę tnącą 2D Raytools Autofocus oraz rezonator Raycus 4kW. Wszystkie podjednostki konstrukcyjne, m. in. rezonatory laserowe, sterowanie CNC dostarczane są przez Światowej klasy producentów oraz produkowane i rozwijane przez XT LASER. Sterownik CNC z oprogramowaniem CYPCUT oraz funkcją NESTINGU, automatyczna optymalizacja rozmieszczenia projektów na materiale.

 

KIMLA STREAMCUT 4121


Maszyna realizująca cięcie wodą, czyli CNC Waterjet KIMLA STREAMCUT 4121 wyposażona jest w pompę wysokociśnieniową ze wzmacniaczem ciśnienia i osprzętem renomowanej amerykańskiej firmy Accustream. Taka konstrukcja zapewnia wysoką jakość cięcia, dzięki generowaniu odpowiednio dużego ciśnienia strumienia wody i precyzyjnej obróbki bez dużych nakładów siły.

SAFANDARLEY seria E-Brake

 

Dysponujemy prasą krawędziową SAFANDARLEY serii E-Brake posiadącą napęd serwo-elektryczny przeznaczony do gięci blach o siłach nacisku do 150 ton i długości roboczej do 3150 mm. Serwomotory Lenze sterowane falownikami tej samej firmy, pozwalają na szybką, niezawodną i precyzyjną pracę układu. Programowalna CNC kurtyna świetlna umożliwiająca optymalizację procesu gięcia. Konstrukcja prasy pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni roboczej na maksymalnym zasięgu palcy zderzakowych.

CABILUX Series

 

Nasz park maszynowy wyposażony jest między innymi w komorę śrutowniczą mało i średniogabarytową CABILUX Series. Dzięki tej maszynie jesteśmy w stanie realizować Państwa zlecenia, gwarantując najwyższą jakość wykonania. Maszyna ta jest przeznaczona do obróbki strumieniowo-ciśnieniowej elementów od kilku do kilkunastu metrów długości.

Komora śrutownicza CABILUX przeznaczona jest do realizacji procesu przygotowania powierzchni za pomocą obróbki strumieniowo-ściernej.

Gema OptiFlex Pro B

 

Urządzenie przeznaczone do produkcji wymagającej częstych i szybkich zmian koloru, które zostało zaprojektowane do pobierania farby z oryginalnych kartonów fabrycznych.

SB-550


Oczyszczarka, w której czyściwo (Soda SBS) jest napędzane sprężonym powietrzem, dostarczanym przez zewnętrzne źródło sprężonego powietrza. Oczyszczarka przystosowana do pracy w połączeniu z przewoźnym kompresorem śrubowym napędzanym silnikiem diesla. Wszechstronny model do prac stacjonarnych i na wyjeździe. Wysoka wydajność oraz uniwersalność zastosowania.

Wydajność: do 60m2/h, Maks. długość węża: 300m