‹ wróć

BALUSTRADY

Sezon w branży budowlanej trwa od lat. W niektórych regionach Polski powstają podobne budynki, a nawet całe osiedla. Jak wyróżnić się na tle konkurencji i nie stawiać kolejnego, takiego samego bloku? Gdzie zamówić balustrady z dowozem do miejsca docelowego, stworzone na czas i zgodnie z nietuzinkowym projektem?


Deweloperzy tworząc swoje projekty chcą, by ich domy i osiedla były spójne. To charakter osiedla i wykończenia będzie decydował o doborze i projekcie balustrad. Zazwyczaj to architekt tworzący osiedle przygotowuje w planie projekt wykończenia, więc nasza praca polega na stworzeniu balustrad zgodnych z założeniami architekta. I tutaj mamy do czynienia z modą i widzimy, że największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne i proste balustrady. Bardzo rzadko w projektach deweloperskich mamy do czynienia z wymyślnymi konstrukcjami.

Jakie balustrady wybrać do swojego domu?

Przy projektach indywidualnych mamy większe pole do popisu. Możemy wzorować się na dostępnych i standardowych rozwiązaniach lub stworzyć unikatowe. Przy indywidualnych i wyjątkowych projektach takich jak kamienice czy dworki, które podlegają rewitalizacji lub odnowieniu możemy stworzyć balustradę odpowiadającą poprzednio użytych w nieruchomości, tak aby zachować charakter budynku. Tutaj decydujące znaczenie będzie miał charakter i styl budynku. Inne balustrady zastosujemy do domu w nowoczesny loftotywm stylu, inne do domu na obrzeżach miasta lub na wsi. Przy budynkach podlegających konserwatorowi zabytków kształt oraz materiał, z którego powinna być wykonana balustrada będzie określony szczegółowo przez konserwatora.

Wysokojakościowe usługi spawalniczo-ślusarski

Nasze zaplecze techniczne i wyspecjalizowana kadra jest w stanie stworzyć nawet wymagające projekty, zgodnie z maksymą sky is the limit. Nasza pracownia spawalnicza wykonuje wysokojakościowe usługi spawalniczo-ślusarskie, dlatego jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję z materiałów takich jak:

  • stal
  • stal ocynkowania
  • stal kwasoodporna i nierdzewna
  • aluminium

Te materiały pozwalają nam na stworzenie wszelkiego rodzaju balustrad, ogrodzeń, bram skrzydłowych i przesuwnych, krat, schodów, daszków, zadaszeń, antresol czy garaży samochodowych. Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia, praktyczne zastosowanie i budżet, który chcemy na to przeznaczyć.

W naszym zakładzie ślusarskim mamy zestawy spawalnicze do każdego rodzaju stali, piły tarczowe, piły taśmowe, gilotynę do metalu, prasę krawędziową, prasę mimośrodową, laser, waterjet oraz walcarkę. Naszą specjalnością jest spawanie stali konstrukcyjnych i nierdzewnych, kwasoodpornych oraz aluminium.

Jak przebiega realizacja projektu?

Od czego zaczynamy pracę? Od projektu! Projekt to pierwszy etap naszej współpracy, to w nim określamy założenia i oczekiwany efekt końcowy. Podczas projektu musimy ustalić niezbędne detale i szczegóły, które pozwolą nam na przejście do kolejnego etapu pracy, czyli wizualizacji. Dzięki niej możemy zobaczyć jak nasz pomysł będzie wyglądać w rzeczywistości. To pomaga w podjęciu decyzji i naniesieniu ewentualnych poprawek. Na podstawie projektu wykonywana jest także wycena, która musi być zaakceptowana przed realizacją projektu. Realizujemy także projekty z przygotowanych wcześniej dokumentacji i projektów. Mamy doświadczenie w produkcji seryjnej, więc jesteśmy w stanie realizować terminowo duże projekty. Gdy ten etap jest zakończony, a wszelkie detale ustalone przechodzimy do etapu polegającego na realizacji.

Wykonanie zamówienia i czas realizacji projektu jest zależny od wielu czynników. Istotny jest materiał z którego będzie wykonywane zamówienie oraz ilość produktów, które mają zostać ukończone. Polega ono na przygotowaniu materiału (odpowiedniego pocięcia) spawaniu, cynkowaniu oraz lakierowaniu.

Po wykonaniu wszystkich prac następuje montaż i odbiór zamówienia. Nasze usługi mogą polegać na wykonaniu balustrad, ale nie tylko. Możemy je przetransportować na miejsce oraz odpowiednio zamontować. Po montażu następuje odbiór zamówienia. Lubimy mieć kontrolę nad wykonaniem oraz odbiorem zamówienia. Tutaj dopiero widać efekt końcowy naszej pracy.

Świadczymy usługi najwyższej jakości

Bierzemy odpowiedzialność za nasze usługi i gwarantujemy jakość naszych produktów. Dlatego także po realizacji zamówienia, czuwamy nad tym by nasze balustrady były bez zarzutu. Solidność wykonania sprawia, że balustrady zdają egzamin także przy długotrwałej eksploatacji, która naraża je na działalność czynników zewnętrznych – zmienna pogoda czy temperatury.

Wiemy, że to dodatki od zawsze decydowały o wyglądzie budynku czy mieszkania. Dlatego warto wybrać solidne i nietuzinkowe balustrady. Niezależnie od tego czy wykańczasz swój własny dom, czy jesteś deweloperem stawiającym bloki lub osiedla wybierz balustrady, które będą odpowiadały Twoim potrzebom lub projektowi. Całość powinna stworzyć spójny i jednolity projekt, odpowiadający oczekiwaniom zamawiającego.

Firma Elplast od wielu lat jest obecna w branży budowlanej tworząc różnego rodzaju elementy stalowe. Nasze doświadczenie pozwala nam także świadczyć usługi projektowo-doradcze, które pomagają w pomyślnej i owocnej finalizacji projektu. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu Klient z każdego miejsca Polski może skorzystać z naszych produktów najwyższej jakości.

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia dbają o kompleksową obsługę Klientów. Zapewniamy najwyższy standard obsługi, zwłaszcza przy indywidualnych i wymagających zamówieniach. Wiemy, że każdego wykonawcę i podwykonawcę wiążą terminy, dlatego terminowość realizacji zamówień oraz ich najwyższa jakość jest dla nas najważniejsza. Z chęcią pomożemy w realizacji Twojego zamówienia. Firma ELPLAST znajduję się w centrum Polski w Łodzi oraz posiada własny transport, więc jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia z dowozem na terenie całej Polski. Najczęściej realizujemy projekty składające się z balustrad nierdzewnych, schodów i barierek ochronnych, ale w naszej ofercie możemy stworzyć projekt na indywidualne zamówienie

Wystarczy, że opowiesz nam czego potrzebujesz, a my postaramy się stworzyć projekt odpowiadający temu czego szukasz. Nie zwlekaj i napisz do nas już dzisiaj.