‹ wróć

CIĘCIE LASEREM

Szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania i w pełni profesjonalnie oraz w terminie wykona Twoje zamówienie? Jesteś w dobrym miejscu. Nasze doświadczenie i nowoczesny park maszynowy gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie, a nasz wykwalifikowany personel pomoże w wykonaniu i realizacji każdego zamówienia.

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, czyli od czego zaczynamy?

Przede wszystkim od zbadania Twoich potrzeb, a zaczniemy niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości lub telefonu. Potem przejdziemy do projektu. Na szczęście obsługujemy szeroki zakres plików i programów specjalistycznych, więc prawdopodobnie plik od Twojego grafika, inżyniera, architekta lub stworzony przez Ciebie umożliwia szybką i prosta konwersję pomiędzy programami. Potem ustalimy ilość i materiał, z którego wykonamy zlecenie. Posiadamy własny magazyn stali, więc możemy wykonać zamówienie na posiadanych od ręki materiałach.

Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wykonania nawet trudnych oraz dużych zamówień. Do cięcia laserem korzystamy z laser XTC-FS1530 FIBER do cięcia arkuszy blach. Posiada głowicę tnącą 2D Raytools Autofocus, a wszystkie podjednostki konstrukcyjne takie jak sterowanie CNC czy rezonatory laserowe dostarczane są przez najlepszych światowych producentów, rozwijane przez XT LASER.


Dzięki sterownikowi CNC z oprogramowaniem CYPCUT oraz funkcji NESTINGU możliwa jest auto optymalizacja rozmieszenia projektów na materiale. Umożliwia ona znacząco optymalizację czasu pracy, także w chwili, gdy mamy do czynienia z różnej wielkości materiałem. Dodatkowo oprogramowanie to pozwala na bardzo szybką symulację oraz kalkulację procesu cięcia, a dzięki temu także oszczędność na materiale.

System wymiennych stołów znacząco przyspiesza pracę oraz powtarzalność wycinanych elementów. Dodatkowo w przypadku cienkich blach do 5 mm koszt wycięcia detalu można obniżyć nawet 10 krotnie!

Na jakich materiałach pracujemy?

Wycinamy laserem w stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi i mosiądzu. Pole robocze na jakim pracujemy to 1500*3000 mm. Dzięki temu możemy ciąć laserem także stosunkowo duże powierzchnie.

Cięcie laserem dzięki krótszej długości fal światła i wynikającej z tego większej koncentracji energii umożliwia bardzo precyzyjne cięcie oraz dużą oszczędność energii. Dzięki większej sprawności energetycznej, dochodzącej nawet do 30% w stosunku do cięcia CO2, które dochodzi maksymalnie do 5%, cięcie laserem jest bardziej wydaje i ekologiczne.

Usługi cięcia laserem w Łodzi

Dzięki lokalizacji firmy w centrum Polski, czyli na liniach komunikacyjnych (przecięciu autostrad) jesteśmy w stanie dość szybko dostarczyć wykonane zamówienie do firmy lub domu. Posiadamy swoją własną flotę co znacznie ułatwia wykonania zamówienia oraz skalkulowanie kosztów transportu.

 

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, a nasza wyspecjalizowana kadra pomoże ustalić jak szybko możemy wykonać Twoje zlecenie.